Rozkład jazdy ważny od 01 września 2017


1

Sawickiej Słoneczna - Leśna Winiary Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

1A

Sawickiej Słoneczna - Opatówek

roboczy

sobotni

niedzielny

1B

Sawickiej Słoneczna - Tłokinia - Opatówek

roboczy

sobotni

niedzielny

2

Sawickiej Słoneczna - Poznańska Kampus PWSZ Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

3A

Sawickiej Słoneczna - Szałe Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

3B

Sawickiej Słoneczna - Wolica Szpital

roboczy

sobotni

niedzielny

3C

Sawickiej Słoneczna - Romańska Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

3D

Sawickiej Słoneczna - Żydów - Sawickiej Słoneczna

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

6

Pólko - Elektryczna Pratt & Whitney

roboczy

sobotni

niedzielny

7

Sawickiej Słoneczna - Romańska Pętla

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

8

Sawickiej Słoneczna - Wał Bernardyński Bażancia

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

9

Sawickiej Słoneczna - Lubelska Winiary Pętla

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

10

Sawickiej Słoneczna - Łódzka Winiary Fabryka Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

LINIA NOCNA

11

Sawickiej Słoneczna - Lubelska Winiary Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

12

Sawickiej Słoneczna - Poznańska Cmentarz Kom. Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

12K

Sawickiej Słoneczna - Kościelna Wieś Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

13

Skłodowskiej-Curie Wojska Polskiego - Długa Pętla

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

15

Długa Pętla - Skalmierzyce

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

16

Obozowa Pętla - Wał Bernardyński Bażancia

roboczy

sobotni

niedzielny

17

Nowy Rynek Chopina - Kotowiecko

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

18

Sawickiej Słoneczna - Długa Pętla

roboczy

nie kursuje

nie kursuje

19

Sawickiej Słoneczna - Godebskiego Pętla

roboczy

sobotni

niedzielny

19E

Toruńska - Ostrów Kolejowa

roboczy

sobotni

niedzielny

22

Godebskiego Pętla - Sawickiej Wojciechowskiego - Godebskiego Pętla

roboczy

sobotni

nie kursuje


WYKAZ TRAS LINII 

1


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena - Parczewskiego/Nowy Rynek - Łódzka - Winiary Fabryka - Winiary Osiedle - LEŚNA WINIARY PĘTLA

1A


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena - Parczewskiego/Nowy Rynek -  Łódzka - Winiary Osiedle - Winiary - Zduny - Dróżnik - Hellena - OPATÓWEK

1B


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena - Parczewskiego/Nowy Rynek -  Łódzka - Winiary Osiedle - Winiary - Zduny - Tłokinia Kościelna - Rożdżały - Tłokinia Wielka - Nowa Tłokinia - OPATÓWEK

2


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Złoty Róg - Pl. Jana Pawła II - 3 Maja - Nowy Rynek - Szopena - Harcerska -Poznańska - Nowy Szpital - Cmentarz Komunalny - KAMPUS PWSZ

3A


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II - Częstochowska - Ks. Jolanty - Piwonice - SZAŁE PĘTLA

3B


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II - Częstochowska - Ks. Jolanty - Piwonice - Starożytna - Wolica Las - Borek - Wolica Szpital - Wolica - CHEŁMCE

3C


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II - Częstochowska - Ks. Jolanty - Piwonice - SKR - Rzymska - SULISŁAWICE

3D


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II - Częstochowska - Ks. Jolanty - Piwonice - SKR - Rzymska - Sulisławice - ŻYDÓW

6


ELEKTRYCZNA PRATT & WHITNEY - WSK - Częstochowska - Budowlanych - Polna -Legionów - Górnośląska - Podmiejska (Serbinowska) - Stańczukowskiego - Poznańska - Harcerska - Szopena - Nowy Rynek/Parczewskiego - Toruńska - Skarszewska/Kapłana - Warszawska - PÓLKO

7


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Szopena - Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II - Częstochowska - Trasa Bursztynowa - Spółdzielcza - Tatrzańska - Budowlanych - Częstochowska - Ks. Jolanty - Rzymska - SULISŁAWICE

8


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Wojska Polskiego - Długosza - Złota -POLO/BAŻANCIA

9


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Dworzec PKP - Grunwaldzka - Tatrzańska - Spółdzielcza - Trasa Bursztynowa - Łódzka - Winiary Fabryka - WINIARY OSIEDLE

10


H. SAWICKIEJ - Podmiejska - Górnośląska - Harcerska - Poznańska - Szopena - Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II -  Łódzka - WINIARY FABRYKA (LINIA NOCNA)

11


H. SAWICKIEJ - Podmiejska  - Górnośląska - Legionów- Bankowa - Pl. Jana Pawła II - Łódzka - Kołobrzeska - Połaniecka - Będzińska - Lubelska - WINIARY OSIEDLE

12


H. SAWICKIEJ - Armii Krajowej - Skłodowskiej Curie - F-ka Domów - Podmiejska - Górnośląska - Legionów- Bankowa - Pl. Św. Józefa - 3 Maja - Nowy Rynek - Szopena -Harcerska - Poznańska - CMENTARZ KOMUNALNY

12K


H. SAWICKIEJ - Armii Krajowej - Skłodowskiej Curie - F-ka Domów - Podmiejska - Górnośląska - Legionów- Bankowa - Pl. Jana Pawła II - 3 Maja - Nowy Rynek - Szopena - Harcerska - Poznańska - Nowy Szpital - Cmentarz Komunalny - Kampus PWSZ - KOŚCIELNA WIEŚ

13


SKŁODOWSKIEJ CURIE - Armii Krajowej - H. Sawickiej - Podmiejska - Górnośląska - Szopena - Parczewskiego/Nowy Rynek - Pl. Jana Pawła II - 3 Maja - Majkowska - Staffa - DŁUGA

15


SKALMIERZYCE - Szczypiorno - Nosków - Wrocławska - Górnośląska- Legionów - Bankowa - Pl. Kilińskiego - Stawiszyńska -Żołnierska - Staffa/Szymanowskiego - DŁUGA PĘTLA/Nowy Rynek -Majkowska - Długosza - Polo - BAŻANCIA

16


OBOZOWA PĘTLA - (Metalowców) - Grunwaldzka - Tatrzańska - Spółdzielcza - Kresowa - Legionów - Nowy Świat - Szopena - Nowy Rynek - Długosza - Złota - BAŻANCIA

17


KOTOWIECKO - Droszew - Trkusów - Biskupice - Dobrzec - Dobrzecka - Wojska Polskiego - Harcerska - Szopena - NOWY RYNEK

18


H. SAWICKIEJ - Armii Krajowej - Wojska Polskiego - Wrocławska - Górnośląska - Legionów - Bankowa - Pl. Św. Józefa - Stawiszyńska - Tuwima - Staffa - DŁUGA PĘTLA

19


H. SAWICKIEJ - Armii Krajowej - Wojska Polskiego - Górnośląska - Legionów - Bankowa - Pl. Jana Pawła II - Stawiszyńska - Tuwima - GODEBSKIEGO

19E


OSTRÓW WLKP. - Czekanów - Fabianów - Biskupice - Skalmierzyce - Szczypiorno - Nosków - Wrocławska - Wojska Polskiego - Górnośląska - Rogatka - Parczewskiego - TORUŃSKA

22


GODEBSKIEGO - Stawiszyńska - Staffa - Żeleńskiego - Tuwima - Żołnierska - Stawiszyńska - Babina - Wojska Polskiego - Dobrzecka - Mickiewicza - Serbinowska - Armii Krajowej - H. Sawickiej - Wojska Polskiego - Parczewskiego - Stawiszyńska - Żołnierska - Tuwima - Żeromskiego - Morelowa - Stawiszyńska - GODEBSKIEGO

 

Kaliskie Linie Autobusowe Spółka z o.o.
Strona ostatnio modyfikowana:
29 sierpnia 2017